SYNOLOGY
Šifra: 109796
Dostupno: Sorry, your browser does not support inline SVG. 1 komada
Maloprodajna cena: 139.138,00 rsd. cena za odloženo plaćanje i kupovinu na rate
WebCena: 115.949,00 rsd. cena za web porudžbine i avansno plaćanje
Popust: 23.190,00 rsd.
 Količina
  • Device Location
  • Internal
  • Form Factor
  • 3.5"
  • Storage Capacity
  • 12 TB
  • Supports Data Channel
  • SATA III-600
  • Installed Cache Memory Storage Capacity
  • 256 MiB
  • Sector Capacity
  • 512 B
  • Rotational Speed
  • 7200 rpm
  • External Data Bit Rate
  • 6 Gbps
  • Mean Time Between Failures
  • 2500000 hr
  • Shock Tolerance Operating
  • 70G @ 2ms
  • Shock Tolerance Storage
  • 250G @ 2ms
  • Vibration Tolerance Operating
  • 0.75G @ 5-300Hz
  • Vibration Tolerance Storage
  • 3G @ 5-500Hz
  • SATA Interface Quantity
  • 1
  • SATA Interface Connector Type
  • SATA 7-pin
  • Maximum Supply Voltage
  • 12 V
  • Minimum Supply Voltage
  • 5 V
  • Maximum Power Consumption
  • 7.83 W
  • Maximum Operating Ambient Temperature
  • 60 °C
  • Minimum Operating Ambient Temperature
  • 5 °C
  • Maximum Operating Humidity
  • 90 %
  • Minimum Operating Humidity
  • 5 %
  • Maximum Non-Operating Ambient Temperature
  • 70 °C
  • Minimum Non-Operating Ambient Temperature
  • -40 °C
  • Maximum Non-Operating Humidity
  • 95 %
  • Minimum Non-Operating Humidity
  • 5 %
  • Max. Altitude Operating
  • 3048 m
  • Max. Altitude Storage
  • 12192 m
  • Depth (mm)
  • 147 mm
  • Height (mm)
  • 26.1 mm
  • Width (mm)
  • 101.85 mm
  • Nominal Weight
  • 0.72 kg
  • Warranty Products Returnable
  • Yes
  • Warranty Term (month)
  • 60 month(s)
  • Warranty validation Criteria
  • Serial Number
  • Pack Weight Brutto (kg)
  • 1 kg
  • Pack Weight Netto (kg)
  • 1 kg
  • Pieces in pack
  • 1
  • Box Length (mm)
  • 1 mm